שנתון תשע"ז

מגמת האמנות

מבוא לעבודת גמר

חיים בן שטרית

חיים בן שטרית מרכז את המגמה לאמנות מיום הקמתו של בית הספר, מוביל את תוכנית הלימודים ויחד עם צוות המגמה אחראי על התחדשותה לאורך השנים. חיים בוגר בהצטיינות של המחלקה לאמנות בצלאל בשילוב לימודים באקדמיה לאמנות של פריס בהנחיתו של האמן כריסטיאן בולטנסקי. בתחילת שנות התשעים עסק בעיקר בציור וזכה בפרסים רבים ביניהם פרס ג'קסון פולוק לציור בארה"ב, פרס מאנה כץ, פרס האמן הצעיר ומענקי קרן תרבות אמריקה ישראל. בעשר השנים האחרונות חיים עוסק במיצבים ווידאו ארט בארץ ובחו"ל, זכה בפרס הראשון בפסטיבל וידאופורמס בצרפת, השתתף בפרויקטים ותצוגות בצרפת, אנגליה, אוסטריה, איטליה, קנדה, מרוקו וגרמניה.

קרא עוד על חיים בן שטרית

מבוא לעבודת גמר

תיאור הקורס

בניית תהליך חיפש וגיבוש נושא מחקר לעבודת גמר צמודה באמנות. הכרות עם הדרישות הייחודיות של עבודת גמר מסוג זה מבחינת המגמה,ומשרד החינוך. לימוד מבנה והעבודה המקדימה לצורך כתיבת הצעת מחקר. תרגול ודיון סביב תהליכים בקריאה וחשיבה מקדימה לכתיבת הצעה. כתיבת ההצעה בפועל.

דרישות הקורס

נוכחות מלאה,עמידה במשימות קצרות לקראת אישור הנושא וכתיבת ההצעה. סיום כתיבת ההצעה לאחר אישור הנושא עי צוות המגמה בסוף נובמבר. כתיבת עבודת הגמר במגמה מותנית בהגשת כל העבודות בתולדות האמנות באמנות עתיקה ומודרנית,בציון 90.

מטלות וקביעת ציון

100% רצינות בהבנה ועבודה על תהליך גיבוש וכתיבת ההצעה,עפי הנחיות ואישור המגמה