sign up logo רשימת קשר

אורנית לוי-עמית
מחנכת ומורה לתנ"ך
052-4232196
אידה קדוש
יועצת חינוכית
איה ענבר-נוי
מדריכה
איילת רגב
רכזת מתמטיקה ומורה למתמטיקה
איילת שטראוס
מורה לפיזיקה
איריס מאירי-שניר
מחנכת ורכזת שכבה, מורה לעברית
052-8610415
אירנה נוז’דין
מורה למתמטיקה
איתי בנוביץ’
מנהל התיכון והמרכז הישראלי למצוינות בחינוך, מורה לביולוגיה
אלה מאור
מורה לצילום
אלה קפלן
מורה ללטינית
אלכסנדרה קודרי
מדריכה
אסף שלומי
יסודות הג'אז והמוזיקה הקלה
אריאל הלוי
מורה לתורת המוזיקה
ארנון דותן
מורה לביולוגיה
בוריס שפוצ’ניק
מורה לחינוך גופני
ברנד סרינג
מורה לפיזיקה
גדי איתי
מורה למיומנויות
גיל הלר
מנהל הפנימייה
ד”ר אורי רוקני
בינה מלאכותית
ד”ר גדי פרודובסקי
מורה לילוסופיה
054-3067385
ד”ר גיא אשכנזי
רכז כימיה
ד”ר דוד גלמן
מורה לפיזיקה
ד”ר דוד קופליוביץ
מורה לעברית
544677503
ד”ר הגר ליס
מורה לביולוגיה
ד”ר ז’יל אמויאל
מורה לספרות
ד”ר חנה פרסוף
רכזת אנגלית
507168245
ד”ר יעל יוסטוס-סגל
ראשית העת החדשה והיסטוריה מורחב
ד”ר מיכאל שטרן
ביולוגיה
דרור הברמן
מדריך ורכז חוגים
הגר דגן
משרד המועמדים
ולדימיר בורקוב
מורה לחינוך גופני
ולרי זקוביץ
מורה לאנגלית
052-5374-517
זאב קרקובר
מורה לפיזיקה
זהר די-נור ברזילי
ראשת מגמת המדעים, מורה לכימיה
054-5870466
זיו ליסון
מחנך ומורה להיסטוריה
זיקו (אמברוזיו) קאהן
מורה לפיסול
חיים בן שטרית
ראש מגמת האמנות
טל אלמגור
מורה למתמטיקה
טל סטרשנוב
מחנך ומורה לערבית
טל שוטנשטיין
מורה לתולדות האמנות
יאיר בן מנחם
פסיכולוג - יועץ חינוכי שכבה י'
יהודית חוף
מורה לאנגלית
יואב סימון
מורה לאזרחות
052-3374274
יובל קוברסקי
מחנך ומורה להיסטוריה
יונתן פרס
לבורנט פיזיקה
יעל קייך
אם בית
ישראל שרון
ראש מגמת המוזיקה, מורה לקומפוזיציה
ליאורה הררי-עמדי
ראשת מגמת מדעי הרוח
545216001
מאהר דרוויש
מנהל רשת ותשתיות מחשב
מאיר פנחס
מורה למחשבים
מוטי פרי
מחנך ומורה לספרות
542533643
מיטל נוריאל
עובדת סוציאלית
054-8032430
מיכל בן מאיר
מדריכה
מנשה שרביט
מחנך ורכז שכבה, מורה להיסטוריה
506669167
נדב מרקו
מורה למתמטיקה
נועה בוחבוט
מדריכה
נטלי ברנז-פדון
מורה לכימיה
עדי שלמון
מורה לתולדות האמנות
+972546735228
עדן שילוני
רכז הדרכה ופעילות קהילתית
עדנה רופין
מרכזת קבוצות הקריאה ומורה לספרות
עודד ירון
לבורנט פיזיקה
546212870
עינה ארדל
מורה לספרות
עמית ברץ
מורה בקורס יוון ורומא; מנחה בית מדרש
507351800
ענבל יקיר
סגנית מנהל התיכון, מורה לספרות
ענת מעוז
מחנכת ורכזת שכבה, מורה לביולוגיה
פרופ’ מיכאל וולפה
פיתוח שמיעה, תולדות המוזיקה, ניצוח על מקהלת בית הספר
צופיה קורח-עוז
אחות בית הספר
רונית מרכוס
מורה לכימיה מדע ראשי
רות אמסלם
מזכירת המנהל
רחל שטיינר
מורה לאנגלית
547938396
רחלי מן
מורה למתמטיקה
רן בן נחום
מנהל תפעול
שלומי חגי
מורה לציור
תום הריס
מורה למחשבים