רשימת קשר

טלפון: 02-6755111  |  פקס: 02-6430181

אדוה דנון
מדריכה
אהובה קורן-שגיא
לחינוך גופני
052-8383312
אורנית לוי-עמית
מחנכת
052-4232196
אידה קדוש
יועצת חינוכית
איה ענבר-נוי
מדריכה
איילת שטראוס
פיזיקה
איילת רגב
רכזת מתמטיקה ומורה למתמטיקה
איריס מאירי-שניר
מחנכת ורכזת שכבה
052-8610415
אירנה נוז'דין
מתמטיקה
איתי בנוביץ'
מנהל התיכון והמרכז הישראלי למצוינות בחינוך
אלה מאור
מורה לצילום
אלה קפלן
לטינית
אלי רוזנפלד
מנהל אחזקה
אלכסנדרה קודרי
אסנת איזיק
לבורנטית
02-6755118
אסף שלומי
יסודות הג'אז והמוזיקה הקלה
אריאל הלוי
תורת המוזיקה
אריאלה בנרמן
אנגלית
052-5643348
ארנון דותן
ביולוגיה
בוריס שפוצ'ניק
חינוך גופני
ברנד סרינג
מורה לפיזיקה
גדי פרודובסקי
פילוסופיה
054-3067385
גדי איתי
מורה למיומנויות
גיא אשכנזי
רכז כימיה
גיא הרשברג
הרמוניה
גיל הלר
מנהל הפנימייה
דוד פרל
פיזיקה
דוד גלמן
מורה לפיזיקה
דוד קופליוביץ
עברית
0544677503
דני שטייניץ
מורה לפיזיקה
דרור הברמן
מדריך ורכז חוגים
הגר ליס
ביולוגיה
הגר דגן
משרד המועמדים
ולדה איובנוביץ
ספרנית
ספרייה: 02-6755113
ולדימיר בורקוב
ולרי זקוביץ
אנגלית
052-5374-517
ז'יל אמויאל
ספרות
זאב קרקובר
פיזיקה
זהר די-נור ברזילי
ראשת מגמת המדעים
054-5870466
זיו ליסון
מחנך
זיקו (אמברוזיו) קאהן
פיסול
חיים בן שטרית
ראש מגמת האמנות
חנה פרסוף
רכזת אנגלית
0507168245
חנן פיינשטיין
ספרות המוזיקה, הרכבים, עבודות גמר
054-2058959
טל שוטנשטיין
תולדות האמנות
טל אלמגור
מתמטיקה
טל סטרשנוב
מחנך
טל שפר
יואב סימון
מורה לאזרחות
052-3374274
יובל קוברסקי
מחנך
יונתן פרס
לבורנט פיזיקה
ינון רוזנבלט
מדריך
יעל יוסטוס-סגל
ראשית העת החדשה והיסטוריה מורחב
יעל קייך
אם בית
ישראל שרון
ראש מגמת המוזיקה
ליאורה הררי-עמדי
ראשת מגמת מדעי הרוח
0545216001
מאהר דרוויש
מנהל רשת ותשתיות מחשב
מאיר פנחס
מחשבים
מוטי פרי
מחנך
0542533643
מיה גפני-מור
תנ"ך
מיטל נוריאל
עובדת סוציאלית
054-8032430
מיכאל וולפה
פיתוח שמיעה, תולדות המוזיקה, ניצוח על מקהלת בית הספר
מיכל בן מאיר
מדריכה
מירי עמנואל
אחות
0505829749
מנשה שרביט
מחנך ורכז שכבה
0506669167
משה פרץ
מתמטיקה
נדב מרקו
מתמטיקה
נועה בוחבוט
מדריכה
נחום פרידמן
מתמטיקה
נטלי ברנז-פדון
ביולוגיה
עדי שלמון
תולדות האמנות
+972546735228
עדינה ביליג
יועצת
0585602326
עדן שילוני
רכז הדרכה ופעילות קהילתית
עדנה רופין
מרכזת קבוצות הקריאה ומורה לספרות
עודד ירון
לבורנט פיזיקה
0546212870
עודד פרץ יריאל
מדריך
עינה ארדל
ספרות
עמית ברץ
מורה בקורס יוון ורומא; מנחה בית מדרש
0507351800
ענבל יקיר
סגנית מנהל התיכון
ענת מעוז
מחנכת ורכזת שכבה
רונית מרכוס
מורה לכימיה מדע ראשי
רות אמסלם
מזכירת המנהל
רחל שטיינר
אנגלית
0547938396
רחלי מן
מתמטיקה
רן בן נחום
מנהל תפעול
שלומי חגי
ציור
שרי בן שלמה
סגנית מנהל הפנימייה ומדריכה
052-6124784
תום הריס
מחשבים